طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی ،در دنیای امروزی یکی از مهم ترین کارها برای داشتن کسب و کار موفق میباشد.

شما میتوانید با طراحی سایت شرکتی حرفه ای با کاربران و مشتریان خود به صورت 24 ساعته تعامل داشته باشید و خدمات و محصولات خود را به آنان معرفی نمائید.

متخصصان حرفه ای پابوک با هدف اینکه در طراحی وب سایت شرکتی سایت شما را به شکلی زیبا و جذاب به مخاطبان نشان دهند پیش میروند که باعث میشود مخاطبان وبسایت شما را به عنوان یک منبع موثق و قابل اعتماد بشناسند و از هویت و فعالیت کسب و کار شما تصوری ایده آل داشته باشند که در نهایت باعث افزایش بازدیدکنندگان و رنک بهتری در موتور جستجو میشود.

در واقع طراحی سایت شرکتی به صورت اختصاصی و حرفه ای تاثیر بسیاری در رونق تجارت شما دارد. پابوک میتواند با طراحی وبسایت شرکتی حرفه ای طی یک فرایند بهینه و هدفمند شما را از رقیبانتان متمایز کند.

مزایا و فواید طراحی سایت شرکتی

امروزه داشتن یک سایت شرکتی مزایا و ویژگی های منحصربفرد خود را دارد که برای تجارت در دنیای امروزی لازمه هر کسب و کار کوچک و بزرگی است.

 

مقرون به صرفه بودن

نسبت به تبلیغات دیگر مانند بیلبوردها،رسانه ها و… بسیار کم هزینه تر میباشد ولی با این حال باعث بازخورد بهتر و جذب بیشتر مخاطبان میشود.

 
مزایا-طراحی-سایت

حرفه ای دیده میشوید

با توجه به تحقیقات انجام شده،افراد به کسب و کاری که در فضای مجازی فعالیت میکنند و برای معرفی محصولات و برند خود از وب سایت استفاده میکنند،بیشتر اعتماد کرده و به سوی آنها سوق پیدا میکنند و به نظر آنان تجارت های آنلاین حرفه ای تر هستند.

 
هدف-از-طراحی-سایت-شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی

  • این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با استفاده از تبلیغات بنری در سایت کسب درآمد داشته باشید.
  • با داشتن یک سایت شرکتی شما میتوانید محصولات و خدمات خود را به مخاطبان معرفی کنید و به صورت اینترنتی و بسیار آسان خرید و فروش اینترنتی صورت بگیرد.
  • طراحی وبسایت شرکتی این امکان را به شما میدهد تا بصورت شبانه روز مشغول تجارت خود باشید و کم شدن هزینه ها و نیروی انسانی را در پیش دارد.

طراحی سایت مناسب با رعایت قوانین گوگل، سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوا مناسب به شما کمک میکند تا با هزینه کمتر از حریفان خود پیشی بگیرید.

امکانات طراحی سایت شرکتی چیست؟

برای اینکه شما در تجارت خود موفق شوید، فقط داشتن یک سایت کافی نیست ، وب سایت مناسب باید دارای ظاهری زیبا و امکانات پایه ای باشد تا بتواند علاوه بر جذابیت بصری امکان گسترش و توسعه، داری سرعت بارگذاری مناسب و…داشته باشد.

شما با خلق کردن و ایجاد جذابیت ها در سایت شرکتی موجبات فرآیند تجربه کاربری یا UX را فراهم میکنید که به دنبال آن افزایش بازدیدکنندگان را در پیش دارد.

سئو و بهینه سازی

قدمی مهم برای داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای رعایت کلیه اصول سئو یا بهینه سازی میباشد.سئو مناسب رتبه وبسایت شما را بالاتر میبرد و باعث میشود بازدیدکنندگان بیشتری پیدا کنید.

امروزه بیش از 52 درصد ترافیک اینترنت با استفاده از تلفن های همراه میباشد که این قضیه نشانگر اهمیت سایت ریسپانسیو است.

سئو-سایت-شرکتی
پیشنهاد میشود برای درک بهتر سئو یا بهینه سازی سایت برروی لینک درج شده کلیک نمایید.

طراحی قالب سایت

قالب سایت نکته بسیار مهمی میباشد که باید در طراحی سایت توجه بسزایی به آن شود.اولین قسمتی که مشتری و مخاطب در بدو ورود به سایت مشاهده میکند قالب میباشد که باید به صورتی طراحی شده باشد تا کاربران بتوانند با آن ارتباط بگیرند.

متخصصان حرفه ای طراحی سایت پابوک با استفاده از روانشناسی رنگ ها،رنگ مربوط به تجارت شما را انتخاب میکنند و با این کار باعث ثبت و ماندگاری وب سایت شرکتی شما در ذهن کاربران میشوند.

مورد دیگری که در قسمت ظاهر و قسمت های بصری طراحی وب سایت شرکتی حائز اهمیت میباشد استفاده از فونت های مناسب است.فونت مناسب و سایز فونت باید به صورتی باشد که کاربران بتوانند به راحتی از سایت استفاده کنند.

طراحی-قالب-شرکتی

طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو

یکی دیگر از اصول اساسی و مهم طراحی سایت شرکتی،طراحی قالب واکنشگرا میباشد.امروزه با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تلفن های همراه طراحی سایت به صورت واکنشگرا از اهمیت بسیاری برخوردار است که پابوک با در نظر گرفتن اندازه صفحهات نمایشگرمختلف اقدام به طراحی قالب ریسپانسیو میکند تا تمامی کاربران بتوانند از سایت استفاده نمایند.

طراحی-قالب-واکشنگرا-شرکتی

صفحات اختصاصی

طراحی سایت شرکتی باید به صورتی انجام شده باشد که تمامی فعالیت ها،خدمات و محصولات را به صورتی صریح و روشن به نمایش بگذارد که اینکار با استفاده از طراحی صفحات اختصاصی امکان پذیر میباشد.

صفحه تماس با ما

یکی دیگر از امکانات سایت شرکتی میباشد که این قسمت باید بسیار ساده طراحی شود و دسترسی به این صفحه در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.صفحه تماس با ما شامل شماره تلفن،آدرس شرکت، آدرس محل کار برروی نقشه گوگل ،ساعات پاسخگویی و… میشود.

طراحی-قالب-اختصاصی-شرکتی

شبکه های اجتماعی

پس از طراحی سایت باید با شبکه های اجتماعی تجارت خود را ارتقا دهید و از نفوذ شبکه های اجتماعی استفاده کنید تا بتوانید فعالیت و مطالب خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و با استفاده از شبکه های اجتماعی جذب  مشتری کنید.

تاثیر-شبکه-اجتماعی